fbpx

רוצה להוציא רישיון? קרא זאת לפני!

רוצה להוציא רישיון? קרא זאת לפני!

במאמר הבא תוכלו למצוא את כל התהליך, את כל החובות ואת כל העובדות שכל מטיס צריך לדעת ולבצע בתור חניך בDRONE OPTIONS.

אנו עדים בשנים האחרונות לקצב המהיר בהתקדמות הטכנולוגית בכל מדינות העולם בכל הקשור לתעופה הלא מאויישת ובעיקר הרחפנים או בשמם המקצועי, רבי להב.
מאמר זה מקיף ומסביר את כל תהליך הרישוי שיש לנו בDRONE OPTIONS כך שכל חניך ידע שהוא מקבל את המעטפת השלמה למעבר הבחינות וקבלת היתר המטיס בצורה הגונה וישרה.

 

תהליך הרישוי אצלינו עובד כמו בבתי ספר לטיסה וכמו שיעורי נהיגה בניגוד לחברות אחרות שעובדות במודל אחר.
בואו ננסה לדמות את המצב לרישוי של רכבים או יותר נכון של אוטובוסים.
תחילה יש לעבור מבחן תיאוריה, לקבל רישיון נהיגה על רכב פרטי קטן ורק לאחר מכן להתקדם לרישיון מתקדם יותר, הקפיצה ישר לאוטובוס אפשרית אך עולה הרבה מאוד כסף, בהמשך נפרט את ההיתרונות בהוצאת הרישיון בשלבים.
לאור העובדה שיש 3 קטגוריות משקל שונות לכם כחניכים יש את האפשרות לבחור איזה מסלול מתאים לכם.
היתר מטיס עד 4 ק”ג, היתר מטיס עד 25 ק”ג והיתר מטיס עד 2000 ק”ג
 
ברגע שאתם רוצים להתחיל להוציא את רישיון המטיס שלכם אנחנו נפתח לכם את הגישה למחולל הלמידה הייעודי שלנו בעלות של 900 ש”ח (במידה ויש הנחה יש להתקשר לנציג שירות).
חבילת המחולל:
1. ספריית סרטונים ממוקדת ועניינית לרמה הנוכחית של רשות התעופה האזרחית
2. חומרי עזר וסיכומים 
3. שעת קבלה שבועית פעם בשבוע בימי שלישי בשעה 21:00
4. מענה אנושי של מדריך אישי בטלפון או בוואצאפ שבונה לכם תוכנית למידה וליווי לאורך הדרך
5. מבחני אפיון מותאמים אישית לניתוח של המדריך האישי כך שכל חניך יודע באופן אישי במה הוא צריך להתחזק
6. קבוצת לימוד בווצאפ עם כל החניכים
לתיאוריה מומלץ להשקיע חצי שעה עד שעה לימוד כל יום למשך שלושה שבועות.
 
רק לאחר שעברתם את מבחן התיאוריה בהצלחה אנו נמשיך אתכם לחלק המעשי של 4 ק”ג עם מדריך אישי אחד על אחד ללא קבוצות. בשיעור המעשי אתם תלמדו להטיס את הרחפן, תלמדו לבצע תמרונים מיוחדים שישמשו אותכם גם בעולם הצילום, תיחשפו לרחפנים מתקדמיםשפותחו בבנייה עצמית ובסופו של דבר מוטסים בתעשיות הביטחוניות, והכי חשוב, תצברו שעות טיסה.
חשוב לציין שעבור החלק המעשי של ה-4 ק”ג המבחן הינו פנימי והמדריך בשטח הוא זה שמקנה לכם את האישור למעבר הבחינה.
עבור רישיון הבסיס של 4 ק”ג יש לצבור 6 שעות טיסה כאשר שעה אחת מתוכם הינה שעת הטסה בלילה. החלק המעשי הינו יום אחד והעלות הנוספת שלו היא 1500 ש”ח (במידה ויש הנחה יש להתקשר לנציג שירות).
עד כה הרישיון שלכם עולה 2400 ש”ח לא כולל אגרת מבחן עיוני שעלותה בסביבות ה350 ש”ח +\-.

לאחר שעוברים בהצלחה את השלב העיוני, והמעשי אנו בDRONE OPTIONS רושמים אותכם תחת המפעיל האווירי שלנו כך שתוכלו להתחיל לעבוד ולקבל את ההיתר הרצוי.

בשלב זה ניתן להרחיב את רישיון הבסיס של ה4 ק”ג להגדרים השונים שיש בתעשייה. היתר 25 ק”ג והיתר 2000 ק”ג כאשר כל היתר דורש כמות שעות נוספת ועלות לשעות נוספת.

היתר 25 ק”ג: 10 שעות טיסה חובה – מחיר שעות טיסה 2500 ש”ח (ניתן לקבל הנחה במתכונת שעות בודדות)

היתר 2,000 ק”ג: 15 שעות טיסה חובה  – מחיר שעות טיסה 8000 ש”ח (ניתן לקבל הנחה במתכונת שעות בודדות)

במקרים רבים, חברות רישוי למיניהם יציעו לכם להירשם ישר לרישוי של הכלים הכבדים. זהו דבר שאנו בDRONE OPTIONS לא מאמינים בו ולא ממליצים לעשות. אנו ממליצים לעשות את תהליך הרישוי בשלבים לאור כמה סיבות:
1. עלות מבחן מעשי להגדרים 25 ק”ג ו2000 ק”ג עולה בסביבות 1600 ש”ח לבעלי 4 ק”ג כלומר, אתם מוסיפים הגדר. ברגע שאתם ישר הולכים לרישיונות הכבדים בלי לקבל את רישיון הבסיס קודם לכן, אגרת המבחן עולה ל2700 ש”ח. חיסכון של 1100 ש”ח במידה ואתם מגיעים עם רישיון קודם.
2. נשאלת השאלה, “איך אנו כמדריכים או אנשי מכירות יכולים לדעת מה רמת ההטסה שלכם דרך הטלפון!?” בואו ניהיה ריאליים, יש פה כלים שעולים עשרות אלפי שקלים ובסופו של דבר צריך קודם כל לדעת לשלוט בקלאץ’ לפני שהולכים ועושים רישיון לאוטובוס, תתחילו ברכב פרטי. אותו דבר גם עם הרחפנים, אנחנו לא מאמינים בשיטת “פגע וברח” שבו לוקחים לכם את הכסף ובמידה ותרצו החזר כספי לא תוכלו לראותו. מורי נהיגה גובים תשלום פר שיעור ולא פר קורס עד קבלת הרישיון
3. אצלינו אתם עושים קודם כל תיאוריה בתשלום חד פעמית ללא הגבלת שימוש וזמן עד שאתם עוברים. רק החניכים שעוברים את התיאוריה ממשיכים לחלק המעשי. בצורה זאת גם החניך יכול לבחור את בית הספר המתאים לו לחלק המעשי ויתרה מכך, הוא לא משלם על משהו שהוא לא קיבל. לכם החניכים יש את הזכות המלאה לבחור את בית הספר שיספק לכם את שעות ההטסה.
4. ברגע שאתם מקבלים את רישיון הבסיס אתם יכולים להתחיל לעבוד בתעשייה, לרוב החברות שיקחו אותכם לעבודה יעשו לכם השמה והרחבות רישיון מטעמם על הכלים שלהם. בצורה זאת אתם לא משלמים לבתי הספר עבור הרישיונות. תחשבו על זה, אתם רוצים להוציא רישיון נהיגה על אוטובוס, למה שתעשו את זה פרטי כאשר יש לכם את האפשרות לעשות אותו בחברות כמו “אגד” או “דן” ובכך גם לעבוד וגם לקבל הכשרה ממקום העבודה?
5. יחס אישי אחד על אחד ללא קבוצות. אנחנו מגדירים ערך זה כערך עליון!

התקשרו עכשיו להנחה והצעת מחיר: 052-377-1361

כל הזכויות שמורות לDRONE OPTIONS
דילוג לתוכן